تبلیغات
روستای پیرده - چهارمین دوره مسابقات جام یادواره شهدا 1398

تیم قزل پیرده در چهارمین دوره مسابقات  یادواره شهدا روستا پیرده برای اولین بار  به مقام قهرمانی رسید

اسامی تیم ها

گروه سردار شهید فرامرز فامیلی= 
     شهدای پیرده  (آزاد) 

     حسینیه اعظم پیرده (مقیم فیروزکوه)

     حسینیه قرچک (شهید احمد باهو)  (مقیم قرچک)

گروه شهید محمدرضا پرچ=

      قزل پیرده (شیرمال سرا زائر)  (مقیم سمنان)

      ورسدار پیرده  (مقیم سمنان)

      هیئت انصارالحسین  (مقیم سمنان)
 


مرحله گروهی

98/05/4

  انصار  1  -   9  قزل 
  گل به خودی برای انصار

  حامد حیدری (3بار) - علیرضا شورونی (3بار) - مهدی آهنج (2بار) - فرامرز فامیلی برای قزل

شهدای پیرده   2  حسینیه قرچک

 جمال بهشتی(2بار) برای حسینیه قرچک 

98/05/11

   قزل  2  - 2   ورسدار
  حسین شورونی- حامد حیدری برای قزل

مجید پارسی نژاد - فواد امین برای ورسدار

حسینیه اعظم  1  - 0     شهدای پیرده
   علی اکبر پرچ برای حسینیه اعظم

(متاسفانه به علت اشتباه داوری، بازی 10دقیقه زودتر به پایان رسید)


98/05/18

 ورسدار  11  -  0    انصار

مهدی پرج (6بار) - هادی پارسی نژاد - فواد امین - رضا پازوکی - فرشاد پرچ - سالار پرچ برای ورسدار


 حسینیه اعظم           حسینیه قرچک

   با توجه به قطعی شدن حذف تیم شهدای پیرده، این بازی برگزار نمی شود و طبق       قرعه کشی انجام شده ، تیم حسینیه اعظم به عنوان تیم اول و تیم حسینیه قرچک   به عنوان تیم دوم از گروه صعود خواهند کرد.

 



                            جدول رده بندی مرحله گروهی  (گروه شهید فرامرز فامیلی)   
ردیف         اسامی تیم ها         تفاظل گل          امتیاز 

1              حسینیه اعظم              1+                3                              

2              حسینیه قرچک             2+                3                               

3              شهدای پیرده               3-                 0         

 با توجه به قطعی شدن حذف تیم شهدای پیرده، بازی حسینیه اعظم و حسینیه قرچک برگزار نمی شود و طبق 

قرعه کشی انجام شده ، تیم حسینیه اعظم به عنوان تیم اول و تیم حسینیه قرچک   به عنوان تیم دوم از گروه صعود خواهند کرد.

 

جدول رده بندی مرحله گروهی  (گروه شهید محمدرضا پرچ)   
ردیف         اسامی تیم ها         تفاظل گل          امتیاز 

1              ورسدار                      11+                4

2              قزل                            8+                4             

3              انصار                          19-                0           


طبق قوانین روستا پیرده، درصورت تساوی شدن امتیازات 1- بازی رودرو  2- تفاضل گل  3- تعداد گل زده  4- تعداد کارت کمتر بررسی می شود.

 مرحله حذفی

98/05/25

  حسینیه اعظم  0  -  3  قزل

 حامد حیدری برای قزل

  (بازی یک بر صفر به سود قزل در جریان بود، در دقیقه 88 داور پنالتی درست برای تیم قزل اعلام کرد و تیم حسینیه اعظم زمین مسابقه را ترک کرد و بازی از سوی داور 3 بر 0 اعلام شد)


  حسینیه قرچک  (32 - 2 (1)    ورسدار 

مهدی پرج (2بار) برای ورسدار               جمال بهشتی - ابوالفضل باهو برای حسینیه قرچک

  ضربات پنالتی: 

ورسدار = مهدی پرچ (گل) - مالک پازوکی (خراب) - سالار پرچ (خراب) - رضا پازوکی (خراب)

حسینیه قرچک = مجید حق بین (گل) - ابوالفضل باهو (خراب) - مجتبی اسدی (گل) - جمال بهشتی(خراب)

 محمد باهو (گل)

                                                                  فینال

98/05/29

 قزل پیرده   7  - 2   حسینیه قرچک

 مجتبی اسدی - جمال بهشتی برای حسینیه قرچک               

حامد حیدری (2بار) - مهدی آهنج - رضا قهاری - فرشید شورونی - حسین شورونی - 

گل به خودی  برای قزل


تیم قزل پیرده در چهارمین دوره مسابقات  یادواره شهدا روستا پیرده برای اولین بار  به مقام قهرمانی رسید

 

 ترین های مسابقات:

برترین گل زنان:   مهدی پرچ 8 گل از ورسدار  - حامد حیدری 7 گل از قزل  
زیباترین گل مسابقات: گل رضا قهاری از تیم قزل در بازی فینال (قیچی برگردان)  

قوی ترین خط حمله :  تیم قزل پیرده با 19 گل زده در 4 بازی

قوی ترین خط دفاع :      تیم حسینیه اعظم با 1 گل خورده در 2 بازی
ضعیف ترین خط حمله :  تیم شهدای پیرده با 0 گل زده در 2 بازی 
ضعیف ترین خط دفاع :  تیم انصارالحسین با 20 گل خورده در 2 بازی

بهترین دروازبان مسابقات : بهرام باطبی از حسینیه اعظم

پدیده مسابقات: بهرام باطبی از حسینیه اعظم - رضا قهاری از قزل



 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسامی بازیکنان

  

 شهدای پیرده :

1 – میرعلی پرچ  2- صادق پرچ   3- حسین پرچ(فرزند صفر)  4- محسن محسنی نیا  5- مهرداد فرشادفر

6- امیر سلمان پور  7- علی پرچ (فرزند رمضانعلی)   8- رضا موسوی    9- محسن کیانی

 10- مهدی سیدآقازاده   11- مهدی نیلی  12- کیکاووس کیانی 13- علیرضا کیانی

 14- مهرداد پرچ (فرزند جهانگیر)   15-  مهدی پرج (فرزند محمود)

 16- وحید پرچ (به علت مصدومیت، مسابقات را از دست داد)

 مربی : حسین پورسعیدی                سرپرست : علی پرچ (فرزند رمضانعلی)

 

حسینیه اعظم پیرده :

1 – علی پرچ (فرزند صفر)   2- محمد جواد فیلی   3- محمدحسین پرچ  4- مجتبی پرچ (فرزند عوض محمد)

 5- هادی طاهری  6- مسعود پرچ  (فرزند محمود)  7- میلاد پرچ (فرزند محمود)  8- احسان شورونی        

9- عباس جلیل خانی  10- اکبر شیرزاد    11- کمیل شیرزاد   12- علی اکبر پرچ   13- نورالله نیلی

 نوجوانان:    14- بهرام باطبی  

مربی : علی فیلی                           سرپرست : امیر فیلی

 

ورسدار :

1 – هادی پارسی نژاد    2- مهدی پرچ   3- سالار پرچ  4-الیاس شورونی   5- فرشاد پرچ  6- فرهاد پرچ  

 7- فواد امین  8- علی پرچ (فرزند شیرافکن)  9 – مجید پارسی نژاد 

 10- رضا پازوکی  11- مالک پازوکی  12- یاسر پرج      13- مصطفی توحیدلو     14- رضا پرج (فرزند علیجان)

15- مجید رضایی فر     نوجوانان:       16- علیرضا رزمی      17- سبحان پارسی نژاد

مربی : احمد دوستمحمدی                سرپرست : هادی پارسی نژاد

 

 

قزل پیرده :

 1- محسن شورونی 2- حسین شورونی  3- علیرضا شورونی 4- محمد شورونی 5- حامد حیدری 6- فرامرز فامیلی   7- یاسر شورونی  8- فرشید شورونی  9- آرین شورونی  10- کامران دادیان  11 – اسماعیل باقرنیا  

12- قاسم بختیاری  13- مهدی آهنج   14- ابراهیم کیا   15- رضا قهاری  

مربی : ابراهیم شورونی                سرپرست : ابراهیم شورونی

 

حسینیه قرچک:

1 – مجتبی اسدی   2- محمد باهو (فرزند صادق)   3- حسن باهو   4- محمدرضا پرچ (فرزند احمد)  5- پوریا پرچ

6- جمال بهشتی  7- ابوالفضل باهو    8- امین باهو   9- مصطفی شورونی   10- سعید رادمهر   11- مجید حق بین

12- محمد شریفی   13- سید ایمان میرسیار   14-   سید مهدی حسینی  15 - علی پرچ (فرزند رضا) 

 مربی : محمد مهشادان                سرپرست : سعید نژاد قاسمی

 

 

هیئت انصارالحسین:

1 – امید پرچ  2- فرشاد شورونی  3- فرزاد شورونی  4- رحمان شورونی  5- ایرج پرچ

6- هادی قلی پور 7- فتعلی معیل  8- کیومرث غربا  9- محسن پورسعیدی  10- امیر فیلی 

11- محسن پرچ    12- نورعلی پرچ

 نوجوانان:  13- ماهان پرچ  14- جواد لاغران

15- محمد حسین ایوانکی  16- علیرضا قلی پور    17- سید حسین موسوی نژاد   18- سینا پورسعیدی


مربی : امید پرج                 سرپرست :فرشاد شورونی- امید پرچ



تاریخ : یکشنبه 6 مرداد 1398 | 11:57 | نویسنده : M P | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.